facebook

 Historia

Wytwórnia Materiałów Betonowych s.c. powstała w 1983 roku. Od samego początku naszym głównym założeniem było stworzenie otwartej na wszelkie potrzeby klientów firmy rodzinnej. Prężny rozwój firmy w latach 80 zaowocował zdobyciem w roku 1989 pierwszego miejsca w konkursie „Złota Wiecha”.

Był to pierwszy z wielu sukcesów odniesionych przez Nas. Na przestrzeni kolejnych lat WMB s.c. była niejednokrotnie wyróżniana i nagradzana w konkursach zarówno powiatowych jak i wojewódzkich. Zdobyliśmy między innymi tytuł „Słupeckiego Przedsiębiorcy Roku 2004” oraz byliśmy nominowani w wielkopolskim konkursie jakości „HIT 2000” za wysoką jakość wytwarzanych produktów.

Doświadczenie, jakie wynieśliśmy z 13-letniej pracy w Dziale Kontroli Jakości we wrzesińskim „Stokbecie” spowodowały, że ciągle dążymy do utrzymania wysokiej jakości produkowanych przez Nas wyrobów jako producent prefabrykatów betonowych. Troska o użytkowników naszych produktów wymusza ciągłą kontrolę surowców i materiałów, które przeprowadzamy we własnym lub obcych laboratoriach. Efektem dużej dbałości o jakość produkowanych wyrobów było uzyskane w 1993 roku Certyfikatów na znak bezpieczeństwa B.

W tamtym okresie WMB s.c. była jedną firmą w skali województwa, która posiadała certyfikaty na wszystkie wyroby. Obecnie posiadamy system Zakładowej Kontroli Produkcji, co pozwala nam spełniać wysmagania narzucone przez normy polskie i europejskie.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy i rosnącym popytem na materiały budowlane, firma zaczęła coraz więcej inwestować. Powstały nowe stanowiska pracy, maszyny do produkcji są coraz bardziej nowoczesne, powstają nowe budynki biurowo-socjalne. Inwestujemy również w ciągły rozwój floty samochodowej, która pozwala nam na niezależną i terminową obsługę klientów. W roku 2014 uruchomiliśmy nowoczesną linię do produkcji betonu towarowego, która umożliwia kompleksowa obsługę inwestycji.


Zapraszamy do współpracy!

Nagrody i wyróżnienia

Certyfikaty

Wytwórnia Materiałów Betonowych s.c.
Elżbieta Szydlarek Leszek Szydlarek

  • Giewartów Holendry 30

           62-402 Ostrowite
  •   63 276 61 44
  •   63 274 30 76
  • wmb@post.pl

Napisz do nas