facebook

Wśród elementów prefabrykowanych, które dostarczamy, znajdziesz szeroki przekrój wyrobów niezbędnych w pracach budowalnych i konstrukcyjnych. Jednym z nich są nadproża, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród odbiorców firmy WMB Giewartów. Proponujemy dwa warianty tych elementów. Pierwszy to nadproża betonowe o przekroju prostokątnym, natomiast drugi model to nadproża typu L-19. Jest to model chętnie wykorzystywany ze względu na swoje liczne zalety i bardzo dobre parametry.
L-19 to elementy prefabrykowane w kształcie litery L, które umieszcza się nad otworem okiennym lub drzwiowym. Wykazują się bardzo dobrą nośnością i łatwością w montażu, dlatego tego typu belki żelbetowe prefabrykowane są chętnie wykorzystywane podczas budowy obiektów o różnym przeznaczeniu. Oferujemy nadproża o rozpiętości od 0,90 do 3,60 modułowo co 30 cm z dolną stopką o szerokości 90 lub 120mm.
Jesteśmy producentem elementów prefabrykowanych z prawie 40-letnim stażem w branży. Każdy produkt, który dostarczamy, charakteryzuje się najwyższą jakością i certyfikowanym poziomem bezpieczeństwa.

Wytwórnia Materiałów Betonowych s.c.
Elżbieta Szydlarek Leszek Szydlarek

  • Giewartów Holendry 30

           62-402 Ostrowite
  •   63 276 61 44
  •   63 274 30 76
  • wmb@post.pl

Napisz do nas